Виробництво м'яких меблів
Головна | Про нас | Продукція | Контакти | Партнери | Позначення

На нашому сайті Ви знайдете повний каталог меблів, що випускаються. Кожна модель меблів представлена в різних варіантах оббивки, що дозволяє зрозуміти, як наші меблі виглядають у різних тканинах і прийняти правильне для Вас рішення.
Всі представлені моделі - це меблі від виробника. Номенклатурний ряд м'яких меблів це в основному побутові меблі, з якими у Вас в будинку буде тепло і затишно. Модельний ряд наших меблів різноманітний і включає дивани та крісла, сучасні м'які кутові дивани, набори м'яких меблів з кріслами для відпочинку та крісла - ліжками.
Наше підприємство уважно стежить за появою на меблевому ринку нових механізмів трансформації і намагається оперативно впроваджувати їх у диванах і кріслах, що виробляються. Тому наші меблі відрізняють різноманітність використання різних механізмів розкладок від простих, до складних. Це розкладка "єврокнижка", дивани з механізмом "tik-tak", "дельфін", механізм "перевертня", викатна тахта і т.д.
Оббивна тканина буває синтетична, натуральна або змішана. Безумовно, лляні та бавовняні тканини більш екологічні, але й термін їх експлуатації дещо коротший. Фахівці радять вибирати бавовняну тканину для дитячих кімнат, де термін служби м'яких меблів зазвичай не перевищує 5-7 років, а синтетичну - для віталень, тому що вона більш зносостійка і невибаглива.
Велике різноманітність диванів і крісел дозволяє оптовим покупцям підібрати ту модель меблів, яка підійде Вам, Вашому салону мебелі. Ми працюємо з багатьма відомими постачальниками тканин, тому Ви можете вибрати ту тканину, яка підходить до Вашого інтер'єру.
Підприємство орієнтоване насамперед на реалізацію меблів оптом. Наші дивани користуються великою популярністю в меблевих салонах, тому що це меблі від виробника, якісні меблі, можливість доставки, можливість купити м'які меблі недорого, за оптовими цінами.
Наша компанія активно співпрацює з низкою вітчизняних фірм та підприємства, підписавши договори про довгострокову співпрацю. Це найбільш вагомий показник якості нашої продукції. Навряд чи хтось захоче постійно співпрацювати із підприємством, яке випускає неякісну продукцію.
Основний напрямок нашого підприємства - виробництво та оптовий продаж м'яких меблів високої якості. На кожному етапі виготовлення: від підбору сировини до остаточного оздоблення - всі меблі проходять суворий контроль на відповідність основним вимогам якості та безпеки.
Продаж м'яких меблів оптом здійснюється на найбільш вигідних для замовника умовах. Співпраця з нашим підприємством – це завжди зручно, вигідно та приємно.
Розташовується наше підприємство по виробництву диванів м. Полтава.